fbpx

Kinder Kiev

Location:

Antonovycha, 40 Kyiv, Ukraine

Price:

$170/month

Opening Hours

Sun 11:00 - 13:00

Contact

Instagram

@kinderkidsmodeling.kyiv

ВІДКРИЙТЕ ПОТЕНЦІАЛ ВАШОЇ ДИТИНИ З МОДЕЛЮВАННЯМ KINDER KIDS​

Ласкаво просимо до Kinder Kids Modeling – світу безмежних можливостей для розвитку та дослідження вашої дитини. Наша команда відданих своїй справі професіоналів тут, щоб виховувати та надихати вашу дитину під час захоплюючих занять, які виходять за рамки звичайного.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ НАС У ПОДОРОЖІ РОСТУ, ТВОРЧОСТІ ТА НЕСКІНЧЕННИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Де розквітають мрії і сяють таланти! У Kinder Kids Modeling ми виходимо за межі злітно-посадкової смуги, плекаючи молоді мрії за допомогою освіти, артикуляції та мистецтва самовираження. За допомогою уроків акторської майстерності та цілеспрямованого керівництва ми допомагаємо дітям віком від 3 до 18 років розвиватися в впевнених особистостей і обдарованих талантів. Приєднуйтесь до нас у подорожі зростання, творчості та нескінченних можливостей.

team

Животовська Світлана | Співзасновниця, керiвник проекту

Освіта: економічна, юридична.

Андріанова Тетяна |Співзасновниця

Керує багатьма проектами з інвестиційного та консалтингового напрямку. Член правління Асоціації професіоналів з корпоративної безпеки. За підсумками 2020 року за рейтингом видання «Ділова Столиця» увійшла до ТОП-25 найуспішніших жінок українського бізнесу. Освіта: юридична, MBA

Дар’я Швець

rrrrr
Mіжнародна модель понад 6 років і відвідала понад 8 країн спрівпрацюючи з найкращими агентствами світу.Працювала з такими дизайнерами як Armani, D&G, Max&Co, Valentino, Moschino, John Richmond та багатьма іншими.

Дар’я Мітрікова

6 років роботи моделлю міжнародного рівня.Працювала з Levi’s, Calvin Klein, Gino Cerriuty, Andre Tan, Vitto Rossi, PolonetsTM та українськими брендами.

Лука Сємьонов

Дипломований режисер естради, шоу та перформансів. Педагог молодих артистів.

Ворощенко Тамара

Дипломований хореограф балетмейстер постановник. Тренер з легкої атлетики, акробатики, розтяжки, фитнесу. Чемпіонка України з фітнес артистик, ЧУ з фітнес акробатичного, ЧУ з фітнес челенджу. Учасник та суддя танцювальних змагань. Співпрацює із зірками естради.

Дар’я Котилевська

Педагог англійської мови, досвід роботи з дітьми більше 5 років.

our location

Kinder Kids modeling